Camrock VS43 Steadycam

Camrock
Kod produktu: 10737
VS43
Camrock VS43 Steadycam
Camrock VS43 Steadycam
Camrock VS43 Steadycam
Camrock VS43 Steadycam
Camrock VS43 Steadycam
Camrock VS43 Steadycam
KURIER DPD TYLKO 9.90 PLN | OD 500 PLN DOSTAWA GRATIS
Dostępność: chwilowy brak towaru
gwarancja:2 lata

INFOLINIA: 22 100-44-11
PON-PT: 9.00-19.00 | SOB 10.00 - 14.00

Camrock Steadycam VS43 to stabilizator typu flycam, wykonany ze stopu aluminium. Przeznaczony jest dla średniej wielkości kamer i lustrzanek VDSLR o wadze do 1kg. W konstrukcji urządzenia wykorzystano 5 łożysk zapewniających płynne i stabilne ujęcia.
Stabilizator przeznaczony jest dla urządzeń o wadze do 1kg. Steadycam posiada możliwość montażu na kamizelce z ramieniem.
Camrock VS43 przeznaczony jest do wykonywania płynnych ujęć, pozwala uzyskać niezwykłe efekty zarezerwowane do tej pory tylko dla profesjonalnych operatorów. Dzięki zastosowaniu unikalnego typu mocowania obciążników (gwiazda) praca ze stabilizatorem jest niezwykle wygodna i prosta. Wystarczy tylko umieścić kamerę na głowicy, znaleźć jej środek ciężkości oraz dostosować długość ramienia. Od tej chwili nasza kamera będzie już ustabilizowana.

Urządzenie wyposażone jest w wygodną, ergonomiczną rękojeść, wyłożoną miękką, przyjemną w dotyku gumą. Głowica regulowana jest w dwóch płaszczyznach. W komplecie znajduje się 6szt. ciężarków, o łącznej wadze 740g.
Dobrze wyważone urządzenie pozwala na wykonywanie ujęć znanych do tej pory tylko z profesjonalnych planów zdjęciowych. Należy pamiętać, że prawidłowe wyważenie stanowi podstawę przyjemnej i wygodnej pracy z urządzeniem. Czas poświęcony na dokładną kalibrację pozwoli na cieszenie się efektownymi zdjęciami.

Steadycam bez obciążników waży tylko 680g, więc możliwe staje się wykonywanie umiarkowanie długich ujęć z ręki, bez obawy o nadmierne zmęczenie.
Urządzenie przeznaczone jest zarówno dla amatorów jak i profesjonalnych użytkowników. Dzięki niemu statyczne i nudne ujęcia mogą przerodzić się w ciekawe i dynamiczne sceny, które spodobają się każdemu oglądającemu film wykonany z pomocą Camrock Steadycam VS63.
Camrock VS43 wyposażony jest w ruchomy gimbal (rękojeść). Umożliwia on wykonywanie niskich ujęć. Jego obsługa nie przysporzy problemów nawet laikowi.

W komplecie znajduje się praktyczny pokrowiec.

Dane techniczne:

  • Wysokość min: 28cm
  • Wysokość maks: 44cm
  • Maks. obciążenie: 1kg
  • Waga urządzenia: ok. 0,68kg (bez obciążników)
  • Materiał: aluminium
cms_banner_02
cms_banner_04
AUSTRALIA
cms_banner_03

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?

Akceptujemy płatności

payu22

Zobacz również

facebook