Lastolite Skylite Rapid Extra Large Tkanina dyfuzyjna 3x3m -1,25 EV

Lastolite
Kod produktu: 14944
Lastolite Skylite Rapid Extra Large Tkanina dyfuzyjna 3x3m -1,25 EV
Cena:999,00PLN
Ilość: szt.
KURIER DPD STANDARD TYLKO 9.90 PLN | OD 500 PLN GRATIS*
Dostępność: duża
wysyłka:Wysyłka jeszcze dziś!
odbiór Gliwice:
 
Odbierz jeszcze dziś!
 
Waga:4 kg.
Udostępnij:

Skylite Rapid Extra Large to największy panel w ofercie Lastolite, oferujący ogromną powierzchnię dyfuzora, zapewniającą maksymalną kontrolę światła dużego planu. Tkanina dyfuzyjna -1,25EV przyjemnie zmiękcza światło dając delikatne cienie.
Do poprawnego funkcjonowania tkanina dyfuzyjna -1,25EV wymaga ramy Skylite Rapid 3x3m, dostępnej osobno.

Skylite Rapid jest idealnym rozwiązaniem do studio i w plener, dla najbardziej wymagających sytuacji. To system składanych i wytrzymałych ram butterfly, wykonanych z aluminium, oraz dedykowanych, wysokiej jakości materiałów dyfuzyjnych, refleksyjnych, a także czarnych, nieprzepuszczających światła. Tkaniny są elastyczne i opięcie ich na ramie niweluje zagniecenia spowodowane przechowywaniem. Lastolite oferuje 5 rozmiarów systemu Skylite, które dostępne są zarówno w zestawach, jak i jako osobne elementy. Każda z nich składa się kompaktowo, mieszcząc się w poręcznej, usztywnianej torbie (dostępna w zestawach lub osobno). Liczne kompatybilne akcesoria ułatwiają pracę z ramami butterfly.

Lastolite Skylite Rapid tkanina dyfuzyjna -1,25EV 3x3m porównanie zastosowania

Lastolite by Manfrotto to marka, która niesie za sobą jakość.
Od wielu lat oferuje profesjonalne akcesoria fotograficzne, które pozwalają w pełni kontrolować światło. Najwyższa jakość wykonania przekłada się na komfort użytkowania, idealnie zachowane właściwości światła, a także na wytrzymałość, która jest wielokrotnie większa w porównaniu do tanich odpowiedników.
Po więcej szczegółów, zachęcamy obejrzeć poniższy film.

cms_banner_02
cms_banner_04
Advanced2
Plecaki Chicago od Manfrotto