Lastolite Uchwyt na blendę 50-120 cm

Lastolite
Index: 14676
Lastolite Uchwyt na blendę 50-120 cm
Lastolite Uchwyt na blendę 50-120 cm
Lastolite Uchwyt na blendę 50-120 cm
Lastolite Uchwyt na blendę 50-120 cm
Cena:359,00PLN
Ilość: szt.
KURIER DPD STANDARD TYLKO 9.90 PLN | OD 500 PLN GRATIS*
Dostępność: duża
wysyłka:Wysyłka możliwa pojutrze
odbiór Gliwice:
 
Odbierz już pojutrze!
gwarancja:2 lata

Uniwersalny, teleskopowy uchwyt na blendę służący do mocowania składanych ekranów odblaskowych o średnicy od 50 do 120 cm na statywach oświetleniowych.

Ten uchwyt na blendę, w połączeniu ze statywem oświetleniowym, pełni rolę asystenta fotografa. Utrzymuje ekran odblaskowy w ustalonej pozycji, dzięki czemu fotograf ma zawsze wolne ręce. Szerokie gniazda mocowania blendy pozwalają na używanie standardowych blend oraz typu 5w1, 8w1 i innych. Nakładki na blendę zwiększają rozmiar ramy, przez co nie pasują do uchwytów wielu producentów. Lastolite zażegnał ten problem używając gniazd z szerszym mocowaniem.

Uchwyt na blendę mocowany jest na statywy oświetleniowe przez gniazdo 16mm (5/8"). Dzięki temu ma bardzo szerokie zastosowanie - jest to standardowe mocowanie oświetlenia i akcesoriów. Podwójny przegub kulowy daje możliwość ustawienia blendy pod dowolnym kątem i zablokowania w ustawionej pozycji. Uchwyt do zamocowania blendy LL LA1100 jest kompatybilny ze wszystkimi blendami Lastolite o średnicy 50 - 120 cm.

Zobacz uchwyt do blend w akcji:


Lastolite by Manfrotto to marka, która niesie za sobą jakość.
Od wielu lat oferuje profesjonalne akcesoria fotograficzne, które pozwalają w pełni kontrolować światło. Najwyższa jakość wykonania przekłada się na komfort użytkowania, idealnie zachowane właściwości światła, a także na wytrzymałość, która jest wielokrotnie większa w porównaniu do tanich odpowiedników.
Po więcej szczegółów, zachęcamy obejrzeć poniższy film.

cms_banner_02
cms_banner_04
Rycote Micro Windjammer uniwersalne osłony przeciw wietrzne na wbudowany mikrofon
Plecaki Chicago od Manfrotto