Luneta Bushnell Prime 20-60x65 kątowa

Bushnell
Index: 15263
Luneta Bushnell Prime 20-60x65 kątowa
Luneta Bushnell Prime 20-60x65 kątowa
Luneta Bushnell Prime 20-60x65 kątowa
Luneta Bushnell Prime 20-60x65 kątowa
Luneta Bushnell Prime 20-60x65 kątowa
Luneta Bushnell Prime 20-60x65 kątowa
Luneta Bushnell Prime 20-60x65 kątowa
Cena:1599,00PLN
Ilość: szt.
KURIER DPD STANDARD TYLKO 9.90 PLN | OD 500 PLN GRATIS*
Dostępność: duża
wysyłka:Wysyłka jeszcze dziś!
odbiór Gliwice:
 
Odbierz jeszcze dziś!
Powiększenie:20-60x
Średnica:65 mm
Pryzmaty:Porro
Minimalna ostrość [m]:6.1 m
Wodoszczelność:IPX7

Bushnell Nitro Logo

Kolekcja Prime dedykowana jest fotografom i obserwatorom dzikiej natury, którzy wymagają od sprzętu prostoty działania, niezawodności i dobrych rezultatów.

Optykę kątowej lunety Bushnell Prime 20-60x65 wykonano ze szkieł o niskim współczynniku dyspersji i wykończono wieloma powłokami w technice Fully-Multi Coated z wykorzystaniem opatentowanej przez firmę Bushnell powłoki EXO Barrier™. Pryzmaty w konstrukcji porro wykonano ze szkieł BAK-4. Dla ochrony przed parą i wilgocią wnętrze układu wypełniono Azotem. Te cechy sprawiają, że obraz jest ostry i klarowny, nawet w trudnych warunkach pogodowych. Dodatkowo konstrukcja jest wodoodporna zgodnie z certyfikatem IPX7, dzięki czemu może nawet zostać zanurzona w wodzie.

Luneta Bushnell Prime z zoomem 20-60x pozwoli prowadzić obserwacje nawet bardzo odległych obiektów, a kątowy okular daje swobodę obserwacji zarówno w pozycji stojącej jak i leżącej.
Szeroki obiektyw pozwala na wykorzystanie w ciągu dnia, pozwalając dobrze zobaczyć detale. Dzięki dużemu odstępowi źrenicy możliwe jest jej użycie także w okularach.

Dolną część lunety wyposażono w mocowanie 1/4", co pozwoli pracować ze statywem dołączonym do zestawu, a także umożliwi zamocowanie lunety na statywie fotograficznym z głowicą. Mocując lunetę na statywie zyskujemy możliwość obrócenia jej wokół osi obiektywu, ze skokiem co 18°.
Pokrętło zoomu znajduje się zaraz za okularem, a to odpowiedzialne za ostrość wygodnie odstaje z górnej części korpusu. Obiektyw posiada wysuwaną osłonę przeciwsłoneczną.
W komplecie z lunetą znajdziesz statyw, sztywną walizkę, pokrowiec na ramię i ściereczkę do optyki. Zaślepka na obiektyw jest na stałe przymocowana do osłony przeciwsłonecznej, a zaślepkę na okular można odpiąć.

Z kolekcją Prime będziesz zawsze gotowy do działania, żeby nigdy nie stracić tej cennej chwili.


Bushnell Exclusive EXO Barrier™

Oglądaj perfekcyjny obraz w każdych warunkach z EXO Barrier™

Ochrona optyki przed żywiołami jest problemem, który spotyka każdego łowcę. Niezależnie od tego co oglądasz, pogoda nie będzie dla Ciebie przeszkodą. Aby pomóc w ochronie optyki, inżynierowie Bushnell opracowali zaawansowaną powłokę EXO Barrier™. Ulepszona w stosunku do RAINGUARD® HD, EXO Barrier na poziomie molekularnym wiąże się z soczewką i wypełnia mikroskopijne pory szkła. Rezultat - ultra-gładka powłoka, która odpycha wodę, tłuszcze, mgłę, kurz, pył i zanieczyszczenia. Nawet deszcz, śnieg czy odciski palców nie będą się osadzać.

Bushnell Fully Multi Coated

Najlepsza transmisja światła z soczewkami Fully Multi Coated

Straty światła to jeden z większych problemów napotykanych przy projektowaniu układaów optycznych. Występują na każdej granicy ośrodków (szkło/gaz). Dla zminimalizowania tego efektu nakłada się specjalne warstwy antyodblaskowe.
Fully Multi Coated to warstwy nakładane na wszystkich granicach, co maksymalnie ogranicza straty światła.

Bushnell IPX7 Waterproof construction

Pełna wodoodporność z normą IPX7

Pogoda przestaje być straszna, tak jak obserwacje z wody czy jego otoczenia. Żebyś mógł w pełni swobodnie korzystać z optyki została ona zabezpieczona uszczelkami i wypełniona odpowiednim gazem.
Z IPX7 wnętrze pozostaje suche nawet przy zanurzeniu w wodzie na 1 metr do 30 minut.

Bushnell Lead-Free Glass

Pomóż chronić środowisko - Lead-free glass

Do produkcji optyki, którą w tej chwili oglądasz, nie wykorzystano często spotykanych szkieł z dużą zawartością ołowiu. Właściwie, szkła wykorzystane tutaj są całkowicie od niego wolne.
Mniej ołowiu to bezpieczniejsze środowisko.

Bushnell Nitrogen Purged Fog-Proofing

Pełna ochrona przed zaparowaniem z Nitrogen Purged Fog-Proofing

Dla zabezpieczenia układu optycznego przed dostaniem się wilgoci, wypełnia się wnętrze tubusów suchym Azotem. Jego ciśnienie wewnątrz jest większe niż atmosferyczne, co dodatkowo zwiększa skuteczność tego rozwiązania.Cechy:

Powiększenie 20-60x
Średnica 65 mm
Typ pryzmatu Porro
Materiał pryzmatu BaK-4
Pole widzenia  50m (20x) 17m (60x) m/1000m
Min. ustawienie ostrości 6,1 m
Źrenica wyjściowa 3,25 (20x)
1,08 (60x)
mm
Odstęp źrenicy 18 mm
Waga 1100 g
Wyjście na statyw Tak
cms_banner_02
cms_banner_04
Rycote Micro Windjammer uniwersalne osłony przeciw wietrzne na wbudowany mikrofon
Plecaki Chicago od Manfrotto