Manfrotto Befree Lever 3W dla Sony Alpha

Manfrotto
Index: 15034
Manfrotto Befree Lever 3W dla Sony AlphaDarmowa dostawa
Manfrotto Befree Lever 3W dla Sony Alpha
Manfrotto Befree Lever 3W dla Sony Alpha
Manfrotto Befree Lever 3W dla Sony Alpha
Manfrotto Befree Lever 3W dla Sony Alpha
Manfrotto Befree Lever 3W dla Sony Alpha
Cena:1079,00PLN
Ilość: szt.
KURIER DPD STANDARD TYLKO 9.90 PLN | OD 500 PLN GRATIS*
Dostępność: duża
wysyłka:Wysyłka jeszcze dziś!
odbiór Gliwice:
 
Odbierz jeszcze dziś!
 
Materiał wykonania:Aluminium
gwarancja:2 + 8 lat

Manfrotto Befree Lever 3W dla Sony Alpha

Kolejna odsłona najpopularniejszej serii statywów podróżnych Włoskiego producenta. Jest pierwszym zestawem w kolekcji z głowicą trzykierunkową i pierwszym tego typu statywem z głowicą łączącą w sobie profesjonalne funkcje do fotografowania i filmowania.

Głowica Manfrotto Befree 3W

Głowica trzykierunkowa w tym zestawie to dzieło nowoczesnych technologii. Daje pełnię możliwości fotograficznej głowicy 3D z profesjonalnymi wkładami Fluid Drag System, dającymi płynne ruchy w dwóch osiach. FDS znany jest z profesjonalnych głowic video Manfrotto, dzięki niemu możliwe jest nagrywanie filmów z bezbłędnym, jedwabiście gładkim ruchem.

Dla maksymalnej kompatybilności ze statywem Befree, głowica posiada składane rączki, które, po złożeniu, układają się wzdłuż korpusu głowicy. Znacznie zmniejsza to jej gabaryty i idealnie wpisuje się w konwencję kompaktowych zestawów podróżnych.

Na uwagę zasługuje także dedykowana* płytka do aparatów Sony Alpha 7 i Alpha 9. Przednia jej część posiada próg, który idealnie dopasowuje się do korpusu. Zapewnia on idealne przyleganie płytki do aparatu i zapobiega jakimkolwiek ruchom, które mogłyby wystąpić podczas użytkowania nawet pod ekstremalnym nachyleniem aparatu. Dodatkowym atutem płytki jest jej kompatybilność z najpopularniejszymi systemami mocowań na świecie: Manfrotto RC2 oraz Arca-swiss.

Dla maksimum precyzji, głowicę wyposażono w 3 poziomice.

Statywy kolekcji Befree Advanced od Manfrotto to doskonałe połączenie kompaktowych rozmiarów, wytrzymałości i stabilności. Najwyższe standardy produkcji i sam fakt umiejscowienia jej we Włoszech, a także tysiące przeprowadzonych testów przemawiają za jakością Befree.

Za stabilność statywu odpowiada jarzmo, które łączy ze sobą wszystkie nogi i kolumnę, a także łączenia kolejnych sekcji nóg. Manfrotto opracowało jarzmo dedykowane podróżnym statywom tak, żeby dawało optymalną stabilność na każdym rodzaju terenu. Za łączenia sekcji odpowiadają zaciski QPL Travel, których konstrukcję zapożyczono z flagowej, profesjonalnej serii statywów Manfrotto - 055. Blokowanie sekcji i regulacja ich wysuwu jest łatwa, szybka i pewna. Wszystko to, żebyś mógł cieszyć się ostrymi zdjęciami, dokądkolwiek poniesie Cię podróż.

Statywy Befree Advanced wyposażono w gniazdo Easy Link, dzięki któremu możesz podłączyć do statywu dodatkowe akcesoria jak lampa, mikrofon czy monitor. Jest ono kompatybilne z ramionami 244MINI i 244MICRO wyposażonymi w mocowanie Anti-rotation. Dzięki niemu możesz zamocować swoje akcesorium w dowolnym położeniu i nie martwić się, ponieważ samo się nie odkręci. Nie musisz już brać ze sobą drugiego statywu, żeby robić jeszcze lepsze zdjęcia.

Design zestawu Befree Lever 3W dla Sony Alpha nawiązuje kolorystycznie do aparatów Sony Alpha, dając przyjemnie współgrającą wizualnie całość.

Manfrotto Befree 3W dla Sony Alpha

* Informacji o kompatybilności z poszczególnymi modelami szukaj na stronie producenta.

Dobierz do kompletu

Produkty podobne

Manfrotto Befree GT Carbon Sony Alpha
Darmowa dostawa
Manfrotto Befree 2n1 Lever
Darmowa dostawa
869.00PLN
cms_banner_02
cms_banner_04
Advanced2
Plecaki Chicago od Manfrotto