Manfrotto zestaw 190 XPRO 3 sekcje z głowicą kulową

Index: 11880
Manfrotto zestaw 190 XPRO 3 sekcje z głowicą kulowąManfrotto zestaw 190 XPRO 3 sekcje z głowicą kulowąManfrotto zestaw 190 XPRO 3 sekcje z głowicą kulową
Manfrotto zestaw 190 XPRO 3 sekcje z głowicą kulową
Manfrotto zestaw 190 XPRO 3 sekcje z głowicą kulową
Manfrotto zestaw 190 XPRO 3 sekcje z głowicą kulową
Cena:1249,00PLN
Ilość: szt.
KURIER DPD STANDARD TYLKO 9.90 PLN | OD 500 PLN GRATIS*
Dostępność: duża
wysyłka:Wysyłka jeszcze dziś!
odbiór Gliwice:
 
Odbierz jeszcze dziś!
Maksymalny udźwig:6kg
gwarancja:5 lat

Manfrotto 190 XPRO 3 z głowicą kulową
wielozadaniowy statyw do aparatu z głowicą kulową XPRO

Manfrotto 190 to mniejsza wersja flagowego statywu do aparatu na rynku – znanego wszystkim Manfrotto 055. Zachowuje wszystkie zalety poprzednika, przy czym jest bardziej kompaktowy.
Od konkurencji wyróżnia go nowoczesny, włoski design oraz innowacyjne rozwiązania, jeszcze bardziej ułatwiające pracę dzisiejszego fotografa.

Quick Power Lock – Nowoczesny system zacisków to nie tylko solidne, ale i ultra szybkie rozwiązanie. Jednym ruchem możesz odblokować wszystkie blokady nogi statywu, skracając tym samym czas jego rozstawiania. Mniej czasu na rozkładanie, więcej na zdjęcia!

Q90 – Jedna z ważniejszych funkcji poprzedniego modelu to możliwość łatwego i szybkiego obracania kolumny do pozycji poziomej bez konieczności zdejmowania aparatu czy głowicy. Mechanizm ten w nowej wersji został ukryty w górnej części statywu i wysuwa się tylko kiedy jest potrzebny. W połączeniu z nowym projektem samej kolumny pozwoliło to znacznie zredukować długość statywu po złożeniu. Jeszcze bardziej mobilny!

Gniazdo Easy Link – Od teraz możesz sam rozszerzać możliwości swojego statywu. Podłącz światło LED, lampę błyskową czy inne akcesoria, zamieniając swój statyw w małe, przenośne studio!

Obrotowa poziomica na kolumnie – W nowym modelu przymocowana jest do kolumny w taki sposób, że możemy ją dowolnie obracać. Dzięki temu nigdy nie jest przysłonięta przez aparat.

Czterostopniowa blokadą rozstawu nóg – Pozwala na rozłożenie statywu w praktycznie dowolnej pozycji, ułatwiając prace w niestandardowych warunkach. Po obrocie kolumny możemy na przykład ustawić statyw na wysokości 9 cm od podłoża.

W zestawie znajduje się głowica Manfrotto XPRO BHQ2 (MHXPRO-BHQ2) - profesjonalna głowica kulowa Manfrotto o udźwigu do 10 kg i nowym, potrójnym systemie blokowania kuli. Głowica gwarantuje stabilność i płynność pracy. Niezwykle precyzyjna, niewymagająca smarowania konstrukcja pozwala na precyzyjne kadrowanie. Innowacyjna, ergonomiczna, kompaktowa, wykonana z lekkiego magnezu, co zapewnia długą wytrzymałość i niską wagą własną.

Dane techniczne statywu:

 • Długość po złożeniu: 72cm
 • Wysokość minimalna: 9cm
 • Wysokość maksymalna (bez kolumny): 148cm
 • Wysokość maksymalna (z kolumną): 173cm
 • Udźwig: 6kg
 • Waga: 2kg
Dane techniczne głowicy:
 • Obrót w poziomie: 360
 • Przechył w pionie: -90 +40
 • Waga: 0.5 kg
 • Płytka: 200PL-14
 • Udźwig: 10 kg

Dobierz do kompletu

Produkty podobne

Kupujący ten produkt kupili także:

cms_banner_02
cms_banner_04
Rycote Micro Windjammer uniwersalne osłony przeciw wietrzne na wbudowany mikrofon
Turystyczne torby i plecaki fotograficzne Lowepro