Quadralite Deep Space 130 transparentny

Quadralite
Index: 15644
Quadralite Deep Space 130 transparentny
Quadralite Deep Space 130 transparentny
Quadralite Deep Space 130 transparentny
Quadralite Deep Space 130 transparentny
Quadralite Deep Space 130 transparentny
Quadralite Deep Space 130 transparentny
Cena:205,00PLN
Ilość: szt.
KURIER DPD STANDARD TYLKO 9.90 PLN | OD 500 PLN GRATIS*
Dostępność: duża
wysyłka:Wysyłka możliwa pojutrze
odbiór Gliwice:
 
Odbierz już pojutrze!
gwarancja:2 lata

Quadralite Deep Space 130 transparentny

Dyfuzyjny parasol paraboliczny o średnicy 130 cm

Quadralite Deep Space 130 transparentny parasol paraboliczny to parasol o unikalnej budowie i mlecznobiałym wykończeniu powierzchni białym wykończeniu powierzchni odbijającej i przepuszczającej światło. Dzięki nowej, głębszej budowie padające światło jest bardziej ukierunkowane i zawężone w porównaniu do standardowych parasoli. Jest bardzo użytecznym modyfikatorem światła łączącym w sobie zalety zwykłej parasolki oraz dużych softboxów, znajdzie zastosowanie szczególnie podczas sesji portretowych, gdzie potrzebne jest delikatne, mocno rozproszone, miękkie światło. Zastosowanie znajdzie również przy oświetlaniu dużych pomieszczeń.

Wewnętrzna powierzchnia Quadralite Deep Space 130 pokryta jest białym wykończeniem, które odbija i przepuszcza światło, nadając mu bardzo delikatny charakter. Ponadto duża powierzchnia parasola składająca się z 16 elementów powoduje, że fotografowany obiekt będzie oświetlony niezwykle miękko a cienie będą lekko zarysowane.

Stelaż wykonany z włókna szklanego składający się z aż 16 ramion powoduje, że materiał jest równomiernie napięty, a parasol utrzymuje swój kształt. W porównaniu do zwykłych parasolek model ten jest głębszy (60 cm), przez co umożliwia większą kontrolę nad padającym światłem. Zastosowanie włókna szklanego gwarantuje też dużą żywotność produktu i jego wysokie walory użytkowe. Sztyca parasola jest wykonana z metalu i pozwala na łatwy montaż do każdej lampy studyjnej marki Quadralite.

Quadralite Deep Space 130 transparentny parasol paraboliczny może być używany zarówno z czaszami, jak i bez nich, co pozwala na wykorzystanie całej powierzchni odbijającej. Zastosowanie czaszy skutkuje zawężeniem strumienia światła i nieznacznym wzrostem kontrastu. Poprzez przesuwanie sztycy w uchwycie lampy, można skupiać lub rozszerzać strumień światła padający z parasola na fotografowany obiekt.

Quadralite Deep Space 130 transparentny parasol paraboliczny jest sprzedawany w zestawie z pokrowcem ułatwiającym transport parasola i chroniącym go przed zabrudzeniami i uszkodzeniami.

Dodatkowo możliwy jest zakup białego dyfuzora rozpraszającego.

Najważniejsze cechy produktu:
  • pozwala na uzyskanie miękkiego światła idealnego do zdjęć portretowych o charakterze zbliżonym do wielkopowierzchniowych softboxów,
  • lekka i elastyczna konstrukcja wykonana z włókna szklanego,
  • duża powierzchnia robocza składająca się z 16 paneli materiału,
  • łatwy i szybki montaż do każdej lampy Quadralite,
Sprzedawany zestaw zawiera:
  • Quadralite Deep Space 130 transparentny parasol paraboliczny,
  • pokrowiec
Gwarancja:
  • 2 lata

Specyfikacja techniczna:


Model Quadralite Deep Space 105 transparentny Quadralite Deep Space 130 transparentny Quadralite Deep Space 165 transparentny
Rozmiar 105 cm 130 cm 165 cm
Materiał Włókno szklane
Typ Paraboliczny
Powierzchnia Transparentna
Głębokość 43 cm 57 cm 60 cm

Dobierz do kompletu

Produkty podobne

cms_banner_02
cms_banner_04
Rycote Micro Windjammer uniwersalne osłony przeciw wietrzne na wbudowany mikrofon
Plecaki Chicago od Manfrotto