Quadralite RGB SmartStick 36

Index: 16142
Cena:695,00PLN
Ilość: szt.
KURIER DPD STANDARD TYLKO 9.90 PLN | OD 500 PLN GRATIS*
Dostępność: duża
wysyłka:Wysyłka dnia 26.01.2022
odbiór Gliwice:
 
Odbierz dnia 26.01.2022
gwarancja:2 lata

Quadralite RGB SmartStick 36
Kij świetlny LED RGB o mocy 36 W

Quadralite RGB SmartStick 36 to lampa LED światła ciągłego, nazywana potocznie mieczem świetlnym. Posiada możliwość regulacji barwy w zakresie pomiędzy 2800K, a 8000K. Działa zarówno w trybie CCT jak i HSI. Osiąga moc do 36W. Jasność lampy kontrolowana jest w zakresie od 0 do 100%. Sprawdzi się zarówno w studiu, jak i plenerze, dzięki wbudowanej baterii oraz łatwemu ładowaniu z sieci. Wszechstronne możliwości zastosowania SmartSticka sprawiają, że staje się niezastąpionym elementem w wyposażeniu dla każdego fotografa i filmowca.

Pełne spektrum barw

Lampa SmartStick 36 pozwala na pracę w pełnym spektrum odcieni RGB, pozwalając na uzyskanie ciekawych efektów kolorystycznych bez potrzeby użytkowania filtrów żelowych. Ogranicza to ilość wykorzystywanego sprzętu, a także przyśpiesza pracę na planie. Poza trybem CCT oraz HSL, lampa posiada tryb GEL, z wyborem wielu popularnych kolorów filtrów żelowych oraz z możliwością regulacji mocy (niebieski, pomarańczowy, słomkowy, cyjan, zielony, żółty, czerwony, magenta, różowy, lawendowy).

Sterowanie innymi lampami

Quadralite SmartStick 36 może także pracować w połączeniu z innymi lampami (aż do 99), zarówno w trybie Slave, jak i Master, w 99 różnych grupach. Lampa może być kontrolowana z wbudowanego panelu lub dedykowanej aplikacji Quadralite.

Aplikacja Quadralite

Aplikacja mobilna Quadralite przeznaczona jest do zdalnego sterowania panelami oświetleniowymi. Zwiększa to znacząco wygodę i szybkość użytkowania, ułatwiając regulację oświetlenia w czasie rzeczywistym. W aplikacji mamy możliwość kontroli temperatury barwowej, HSI, a także wybór 48 praktycznych filtrów kolorowych oraz wielu trybów efektowych, o większej ilości ustawień personalnych niż z poziomu panelu na lampie. Aplikacja pozwala na jednoczesne sterowanie wieloma lampami światła ciągłego Quadralite w jednej chwili.

Mocowanie statywowe

Lampa posiada w dolnej części mocowanie statywowe ¼" pozwalające na zamontowanie na statywie oświetleniowym lub fotograficznym, dzięki czemu praca na planie stanie się jeszcze prostsza.

Kreatywne możliwości

SmartStick Quadralite został zaprojektowany do kreatywnego użycia w fotografii, oraz w filmie. Pozwala osiągnąć wiele bardzo różnorodnych efektów przy użyciu tylko jednego urządzenia. Ogranicza to ilość potrzebnego sprzętu, a także pozwala na realizację oryginalnych pomysłów. Posiada wiele trybów przydatnych przy realizacji materiałów video. Możliwość łączenia go z innymi lampami i mieczami świetlnymi może dawać zaskakujące i bardzo ciekawe rezultaty.

Kompaktowość

Dzięki charakterystycznemu kształtowi oraz niewielkiej wadze, korzystanie z mieczy świetlnych jest bardzo wygodne i nie ogranicza się tylko do pracy w studiu. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi o pojemności aż 2600 mAh lampy tego typu są gotowe do pracy niezależnie od źródła zasilania jakim dysponujemy. Ich transport oraz praca w plenerze jest więc zadziwiająco łatwa i przyjemna. Oświetlenie tego rodzaju jest także bardzo popularne wykorzystywane przez vlogerów, również za sprawą łatwości sterowania.

Efekty specjalne:

 • Koło RGB
 • Błyskawica
 • Policja
 • Paparazzi
 • Zepsuta świetlówka
 • Fajerwerki
 • Puls
 • Wybuch
 • TV
 • Ogień

Zawartość zestawu:

 • lampa Quadralite RGB SmartStick 36,
 • instrukcja obsługi
 • ładowarka
 • torba transportowa

Specyfikacja

Powierzchnia świecąca 96*0,5W RGB LED / 384*0,2W W/Y LED
Moc maksymalna 36 W
Temperatura barwowa 2800-8000K
Lux na 1m 980
CRI 95%
TLCI 95%
RGB Lux na 1m R:333 / G:654 / B:128
Zasięg bezprzewodowy >10m
Przycisk trybów CCT / HSI / GEL / EFX / SET
Tryb Master/Slave TAK
Aplikacja mobilna TAK (Android)
Zasilanie 2600 mAh/16.8V | Bateria wbudowana
Wymiary 50 x 982 mm
Waga 850 g
cms_banner_02
cms_banner_04
Rycote Micro Windjammer uniwersalne osłony przeciw wietrzne na wbudowany mikrofon
Plecaki Chicago od Manfrotto