Rama Lastolite Skylite Rapid Medium 1,1x2m

Lastolite
Index: 14919
Rama Lastolite Skylite Rapid Medium 1,1x2m

Skylite Rapid Medium to jedyny prostokątny panel w ofercie Lastolite. Zapewnia on maksymalną kontrolę światła na planie. Umożliwia założenie tkanin Skylite 1,1x2m zarówno dyfuzyjnych (rozpraszających i zmiękczających światło) jak i nieprzezroczystych, do blokowania lub odbijania światła.
Do poprawnego funkcjonowania rama Skylite Rapid Medium 1,1x2m wymaga kompatybilnych tkanin. Tkaniny dostępne są osobno.

Skylite Rapid jest idealnym rozwiązaniem do studio i w plener, dla najbardziej wymagających sytuacji. To system składanych i wytrzymałych ram butterfly, wykonanych z aluminium, oraz dedykowanych, wysokiej jakości materiałów dyfuzyjnych, refleksyjnych, a także czarnych, nieprzepuszczających światła. Tkaniny są elastyczne i opięcie ich na ramie niweluje zagniecenia spowodowane przechowywaniem. Lastolite oferuje 5 rozmiarów systemu Skylite, które dostępne są zarówno w zestawach, jak i jako osobne elementy. Każda z nich składa się kompaktowo, mieszcząc się w poręcznej, usztywnianej torbie (dostępna w zestawach lub osobno). Liczne kompatybilne akcesoria ułatwiają pracę z ramami butterfly.

Lastolite Skylite Rapid Medium rama 1,1x2m porównanie zastosowania

Lastolite by Manfrotto to marka, która niesie za sobą jakość.
Od wielu lat oferuje profesjonalne akcesoria fotograficzne, które pozwalają w pełni kontrolować światło. Najwyższa jakość wykonania przekłada się na komfort użytkowania, idealnie zachowane właściwości światła, a także na wytrzymałość, która jest wielokrotnie większa w porównaniu do tanich odpowiedników.
Po więcej szczegółów, zachęcamy obejrzeć poniższy film.

cms_banner_02
cms_banner_04
Rycote Micro Windjammer uniwersalne osłony przeciw wietrzne na wbudowany mikrofon
Plecaki Chicago od Manfrotto