Rama Lastolite Skylite Rapid Midi 1,5x1,5m

Lastolite
Index: 14927
Rama Lastolite Skylite Rapid Midi 1,5x1,5m
Cena:609,00PLN
Ilość: szt.
KURIER DPD STANDARD TYLKO 9.90 PLN | OD 500 PLN GRATIS*
Dostępność: duża
wysyłka:Wysyłka jeszcze dziś!
odbiór Gliwice:
 
Odbierz jeszcze dziś!
gwarancja:2 lata
Waga:1 kg

Skylite Rapid Midi to średniej wielkości, kwadratowy panel w ofercie Lastolite, zapewniający maksymalną kontrolę światła na planie. Umożliwia założenie tkanin Skylite 1,5x1,5m zarówno dyfuzyjnych (rozpraszających i zmiękczających światło) jak i nieprzezroczystych, do blokowania lub odbijania światła.
Do poprawnego funkcjonowania rama Skylite Rapid Midi 1,5x1,5m wymaga kompatybilnych tkanin. Tkaniny dostępne są osobno.

Skylite Rapid jest idealnym rozwiązaniem do studio i w plener, dla najbardziej wymagających sytuacji. To system składanych i wytrzymałych ram butterfly, wykonanych z aluminium, oraz dedykowanych, wysokiej jakości materiałów dyfuzyjnych, refleksyjnych, a także czarnych, nieprzepuszczających światła. Tkaniny są elastyczne i opięcie ich na ramie niweluje zagniecenia spowodowane przechowywaniem. Lastolite oferuje 5 rozmiarów systemu Skylite, które dostępne są zarówno w zestawach, jak i jako osobne elementy. Każda z nich składa się kompaktowo, mieszcząc się w poręcznej, usztywnianej torbie (dostępna w zestawach lub osobno). Liczne kompatybilne akcesoria ułatwiają pracę z ramami butterfly.

Lastolite Skylite Rapid Midi rama 1,5x1,5m porównanie zastosowania

Lastolite by Manfrotto to marka, która niesie za sobą jakość.
Od wielu lat oferuje profesjonalne akcesoria fotograficzne, które pozwalają w pełni kontrolować światło. Najwyższa jakość wykonania przekłada się na komfort użytkowania, idealnie zachowane właściwości światła, a także na wytrzymałość, która jest wielokrotnie większa w porównaniu do tanich odpowiedników.
Po więcej szczegółów, zachęcamy obejrzeć poniższy film.

cms_banner_02
cms_banner_04
Rycote Micro Windjammer uniwersalne osłony przeciw wietrzne na wbudowany mikrofon
Plecaki Chicago od Manfrotto