Slider Syrp Magic Carpet 60cm

Index: 13131
Cena:1099,00PLN
Ilość: szt.
KURIER DPD STANDARD TYLKO 9.90 PLN | OD 500 PLN GRATIS*
Dostępność: duża
wysyłka:Wysyłka jeszcze dziś!
odbiór Gliwice:
 
Odbierz jeszcze dziś!
Maksymalny udźwig:7kg
gwarancja:2 lata

 Zestaw SYRP Magic Carpet 60cm

slider marki Syrp dedykowany do głowic Genie

Slider Magic Carpet wykonany został w najwyższej jakości materiałów dzięki czemu ruch kamery pozostaje bardzo płynny i jednostajny, co jest niezwykle ważne przy video. Szyna dadatkowo jest wyjątkowo lekka co ułatwiaj jest transportowanie i używanie w plenerze.

Magic Carpet dodatkowo pozwala na pracę w pionie po podłączeniu przeciwwagi, dzięki czemu filmowanie płynnych ujęć z góry na dół i odwrotnie jest niezwykle łatwie i proste.

Slider umożliwia używanie systemu Genie wraz z linami ułatwiającymi poruszanie się sprzętu foto-wideo. Wszystko po to, aby Twoje filmy wyróżniały się doskonale płynnym ruchem kamery, który jest niezbędny zarówno w time-lapsach jak i tradycyjnych materiałach wideo.

Nogi slidera są zaprojektowane w bardzo ciekawy sposób - ich złożenie lub rozłożenie nie wymaga żadnych narządzi, ponadto zostały wyposażone w precyzyjną regulację wysokości, a wózek w poziomicę. Zabieg ten pozwala bardzo łatwo dostosować ustawienie sprzętu do wymagań filmowca.

Urządzenie może zostać ustawione na ziemi przy pomocy specjalnych nóżek lub na statywie co znacznie zwiększa możliwość potencjalnych zastosowań, pozwalając tym samym na nagrywanie ujęć z różnych punktów widzenia. Do montażu wykorzystywana jest śruba z gwintem 1/4" lub 3/8".
Dodatkowo w zestawie znajduje się torba transportowa ułatwiająca przemieszczanie się wraz z sliderem.

Dane techniczne :

  • długość : 60 cm
  • udźwig : 7 kg
  • 8 wysokiej jakości łożysk rolkowych
  • wbudowana poziomica i hamulec
  • waga : 1.75 kg

Dobierz do kompletu

Produkty podobne

Kupujący ten produkt kupili także:

cms_banner_02
cms_banner_04
Rycote Micro Windjammer uniwersalne osłony przeciw wietrzne na wbudowany mikrofon
Turystyczne torby i plecaki fotograficzne Lowepro