Stabilizator Manfrotto Gimbal 220 pod lekki aparat

Index: 15431
Cena:1299,00PLN
Ilość: szt.
KURIER DPD STANDARD TYLKO 9.90 PLN | OD 500 PLN GRATIS*
Dostępność: duża
wysyłka:Wysyłka jeszcze dziś!
odbiór Gliwice:
 
Odbierz jeszcze dziś!
gwarancja:2 lata

Manfrotto Gimbal 220
stabilizator elektroniczny pod aparat do 2,2 kg

Stabilizator ręczny pod lekki aparat Manfrotto Gimbal 220 MVG220 na czarnym tle

Gimbal 220 Manfrotto to poręczny i funkcjonalny stabilizator przeznaczony do aparatów bezlusterkowcyh. Zadaniem gimbala jest wspomaganie nagrywania filmów. Stabilizuje on obraz i w wielu sytuacjach pomaga zastąpić statyw kamerowy, dając większą swobodę ruchu.

Stabilizacja

Podstawowym zadaniem Gimbala jest stabilizacja podczas nagrywania video. Dostępne ustawienia pozwalają na wybór podążania za ruchem aparatu w żadnej, jednej, dwóch lub trzech osiach. W każdym z wybranych trybów urządzenie dba o płynność ruchu i stabilizację aparatu.

Bogata funkcjonalność

Poza podstawową funkcją stabilizacji, Gimbal 220 od Manfrotto oferuje także dodatkowe funkcje.

Do celów i wymagań dzisiejszych mediów społecznościowych masz możliwość nagrywania w trybie portretowym. W tym trybie urządzenie utrzymuje aparat bokiem, w pozycji pionowej.

Funkcja incepcja obróci aparat dookoła, dając efekt obrócenia całego obrazu o 360°. Daje ona niesamowite wrażenia przy filmowaniu sportu lub innych, szybkich akcji.

Idealnym rozwiązaniem do prowadzenia vloga jest funkcja selfie, która kieruje obiektyw aparatu w kierunku użytkownika. Dzięki temu możesz nagrać film ze sobą w roli głównej, w którym możesz swobodnie przemieszczać się.

Zaawansowany tryb MotionTimelapse umożliwia stworzenie filmu poklatkowego. Wystarczy ustawić parametry czasu, początek i koniec ruchu, podłączyć aparat i czekać, aż Gimbal wykona pracę za Ciebie!

Sterowanie aparatem

Gimbale Manfrotto posiadają możliwość sterowania podstawowymi funkcjami aparatu. Podłącz kompatybilny aparat dołączonym do zestawu przewodem lub poprzez WiFi i korzystaj z funkcji gimbala i aparatu w jednym miejscu. Z poziomu gimbala możesz* ustawić ISO, poziom naświetlenia (EV), balans bieli, a także wyzwalać migawkę, uruchomić nagrywanie, przełączać między trybem zdjęć i video czy używać funkcji zoom.

Przemyślana konstrukcja

Dla większego komfortu użytkowania, Gimbal Manfrotto 220 posiada dołączany uchwyt. Jego zastosowanie sprawia, że operowanie gimbalem jest wygodniejsze i mniej męczące. Daje też większe możliwości ustawiania aparatu.
Ramię stabilizatora posiada wypinane mocowanie na aparat, kompatybilne z systemem Arca-swiss. Jest to jedne z najpopularniejszych mocowań, dzięki czemu nie powinieneś mieć problemu z założeniem aparatu z powrotem na głowicę fotograficzną.

Gimbal Manfrotto posiada ekran dotykowy, którym wygodnie możesz sterować i wybierać funkcje urządzenia i aparatu*.
Kontrolę wybranej funkcji możesz uzyskać za pomocą dużego pokrętła. Posiada ona opór i odpowiednio płynny ruch, który daje pewność obsługi. W ustawieniach możesz wybrać funkcję, którą ma obsługiwać, a także jego czułość. Funkcje dostępne dla pokrętła: sterowanie jedną z osi obrotu (z możliwością przełączenia na inną), zoom*, focus*.

Stabilizator ręczny pod lekki aparat Manfrotto Gimbal 220 MVG220 w użyciu

W komplecie znajdziesz:

 • Gimbal Manfrotto MVG220
 • Statyw do stawiania/wyważania gimbala
 • Uchwyt
 • Płytkę pod aparat
 • Podpórkę pod obiektyw
 • Przewody do aparatów
 • Przewód USB do ładowania

Kompatybilne Aparaty**:

 • Sony: α5100,α6000, α6100, α6300, α6400, α6500, α6100, α6600, α7R IV, α7R III, α7 III, α7SII, α7RII, α7II, α9, α7, α7R, α7S, α7 II, α7R II, α7S II, RX100 IV, RX100 V, RX100 VII, RX10 IV
 • Canon: M50, EOS R, EOS RP, M6 mk II, G7X mk III, EOS 80D, EOS 90D, EOS 200D, EOS 200D II
 • Panasonic: GH5, GH5S, GH4, GH9, DC-GX9KGK-K, DC-GF9XGK, DC-GF9KGK, DC-GF10KGK, DC-ZS70GK, DC-ZS220GK, DMC-ZS 110, DMC-GX85, DMC-LX100, DMC-LX10
 • Nikon: Z7, Z6
 • Fujifilm: X-T200, X-T30, X-T20, X-A7, X-A5, X-T100, XH-1, X-T3, X-T4, 

* Obsługa danej funkcji możliwa jest wyłącznie z kompatybilnym aparatem**.
** Więcej szczegółów znajdziesz w pliku "Kompatybilne Aparaty".

cms_banner_02
cms_banner_04
Rycote Micro Windjammer uniwersalne osłony przeciw wietrzne na wbudowany mikrofon
Turystyczne torby i plecaki fotograficzne Lowepro