Syrp Magic Carpet szyna Carbon 60cm

Syrp
Index: 14635
Syrp Magic Carpet szyna Carbon 60cm
Cena:1099,00PLN
Ilość: szt.
KURIER DPD STANDARD TYLKO 9.90 PLN | OD 500 PLN GRATIS*
Dostępność: duża
wysyłka:Wysyłka jeszcze dziś!
odbiór Gliwice:
 
Odbierz jeszcze dziś!
gwarancja:2 lata

MAGIC CARPET CARBON FIBRE

Zobacz wideo powyżej, aby zapoznać się z pełną funkcjonalnością Slidera Magic Carpet Carbon, który pomoże Ci tworzyć niewiarygodne time-lapse i wideo o dowolnym zakresie ruchu.

PRZEDŁUŻANY W NIESKOŃCZONOŚĆ

Nieskończone możliwości dzięki możliwości dołączania tylu przedłużek, ile tylko jest potrzebnych do konkretnego ujęcia, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej stabilności oferowanej przez linię Magic Carpet a także znacząco zmniejszonej masie!

NIEZWYKLE LEKKI I MOBILNY

Magic Carpet Carbon Fibre sprawia, że zestaw jest lekki i idealny do podróży zarówno w powietrzu, jak i pieszo. Slider bazowy waży 670 gramów a każda przedłużka dodaje kolejne 380 gramów, wspierając mobilność, zapewniając płynny, stabilny ruch śledzenia.

MOCOWANIE STATYWOWE

Używaj Magic Carpet Carbon Fibre ze swoim ulubionym statywem. Slider bazowy ma trzy punkty montowania ¾" a każdy kolejny punkt mocowania wbudowany jest w przedłużkę, dla zapewnienia maksymalnej stabilności.

GŁADKIE ŁĄCZENIA

Zbuduj niesamowicie długi dystans w time-lapse, przy jednoczesnym zachowaniu gładkości, płynności i stabilności toru. Każda przedłużka wkręca się równo w odpowiednim miejscu, zapewniając jak najkrótszy czas rozkładania sprzętu.

KONTROLUJ RUCH

Użyj nowego slidera Magic Carpet Carbon Fiber z istniejącym systemem sterowania ruchem, aby uzyskać prostą, uniwersalną konfigurację. Slider jest kompatybilny z Genie, a każdy wózek i końcówki są także przystosowane do współpracy i wyposażone w mocowania liny. Podobnie jak z aluminiowym Magic Carpet - wystarczy podłączyć akcesoria linowe, ustawić ruch i nagrywać!

PRACA W PIONIE

Zdjęcia z ruchem w pionie nie są problemem w przypadku slidera Magic Carpet Carbon Fiber. Końcówki i wózek mają wbudowany system użycia przeciwwagi do pracy z cięższym sprzętem a w połączeniu z Genie, można osiągnąć płynne, ruchome w górę i w dół wideo i time-lapse.

KOMPATYBILNE Z WÓZKIEM I KOŃCÓWKAMI MAGIC CARPET

Masz już slider Magic Carpet z wózkiem i końcówkami? Idealnie! Istniejące końcówki i wózki są uniwersalnie zaprojektowane do wymiany nie tylko w aluminiowych Magic Carpet, ale także na sliderze z włókna węglowego. Oznacza to, że nadal uzyskujesz płynną stabilizację z istniejącego wózka z zaletami znacznie lżejszego i modułowego sprzętu.

Do poprawnego działania szyna potrzebuje wózka Syrp Magic Carpet.

Szyna bazowa posiada 3 punkty mocowania z żeńskim żeński gwintem 3/8".
cms_banner_02
cms_banner_04
Rycote Micro Windjammer uniwersalne osłony przeciw wietrzne na wbudowany mikrofon
Plecaki Chicago od Manfrotto