Syrp slider Magic Carpet PRO szyna 90cm

Syrp
Index: 14640
Syrp slider Magic Carpet PRO szyna 90cm

MAGIC CARPET PRO SLIDER

Slider Magic Carpet PRO daje filmowcom profesjonalny, płynny i wyjątkowo stabilny ruch. Zaprojektowany do pracy z cięższymi kamerami, o wadze nawet do 32 kg. Magic Carpet PRO to szybka w przygotowaniu i obsłudze, ulepszona i niewymagająca narzędzi wersja pierwotnego slidera Magic Carpet z dodatkowymi zaletami: zintegrowanego Flywheel, systemu szybkiego mocowania sprzętu i możliwością połączenia wielu elementów w celu uzyskania większego zakresu pracy.

SLIDER WYDŁUŻANY W NIESKOŃCZONOŚĆ

Każdy Magic Carpet PRO jest wyposażony w precyzyjnie wykonane łączenia, pozwalające na nieskończone przedłużanie slidera bez utraty jakości. Jest też całkowicie beznarzędziowe - po prostu połącz ze sobą elementy, zablokuj dźwignię, aby zabezpieczyć i nagrywaj.

MOBILNY

Slider Magic Carpet Pro, dzięki swojej modułowej konstrukcji, pozwoli zmieścić się wszędzie. Po prostu odłącz za pomocą dźwigni kolejne tory i schowaj je do zawartej w komplecie torby. Każdy fragment slidera posiada swoją indywidualną torbę, które można łączyć ze sobą ułatwiając zarówno transport jak i przechowywanie Magic Carpet Pro.

PODŁĄCZ DOWOLNY TOR

Tory Magic Carpet Pro, wykonane w długościach 60 cm i 90 cm, są zaprojektowane do łączenia ze sobą w dowolnej konfiguracji, co ułatwia zmianę długości slidera.

MOCOWANIE DO STATYWU

Zakończenia Magic Carpet PRO posiadają mocowania statywowe, zarówno 1/4" i 3/8". Także każdy z torów wyposażono w takie mocowania, przy czym element 60 cm posiada jedną parę mocowań natomiast tor 90 cm - 2 pary.

Do poprawnego działania szyna wymaga wózka Magic Carpet PRO.
Udźwig:
  • Poziomo: 32 Kg
  • Poziomo, z użyciem połączonych torów: 23 Kg
  • Pionowo: 11 Kg (z zamocowanym sprzętem odsuniętym o maksymalnie 25 cm od slidera)
  • Do góry nogami: 23 Kg

Dobierz do kompletu

cms_banner_02
cms_banner_04
Rycote Micro Windjammer uniwersalne osłony przeciw wietrzne na wbudowany mikrofon
Plecaki Chicago od Manfrotto